Zapletená kola Enve WS SES 2.3C 2022 ENVE 12 100/142 XDR

Kód: 100-3117-002
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ENVE
78 000 Kč 64 462,81 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Nová generace špičkových vrchařských kol Enve SES 2.3 s hmotností 1197 gramů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová generace špičkových vrchařských kol Enve SES 2.3.

Kola s hmotností nižší než 1200 gramů poskytují výhodu v kopcovitém terénu díky lehké konstrukci a ovladatelnosti vzbuzující důvěru. Oproti SES 3.4 si zachovává osvědčené designové prvky systému Smart ENVE s rozdílnou výškou předního a zadního ráfku, 28 mm pro přední a 32 mm pro zadní, poskytuje SES 2.3 stabilitu při bočním větru a aerodynamickou účinnost na rovině.

  • navržena pro náročná horská stoupání
  • ultra lehká, zároveň aerodynamická
  • hmotnost páru 1197 gramů
  • vnitřní šířka ráfku: 21 mm
  • minimální šířka pláště 25 mm
  • pouze pro bezdušové pláště
  • výška ráfku 28mm přední a 32mm zadní
  • 12mm pevná osa 100/142mm, ořech XDR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ENVE Composites sídlí v Ogdenu v Utahu a je výrobcem ručně vyráběných ráfků a komponentů z uhlíkových vláken. (Carbon)

V Enve pracují jen lidi, co mají k cyklistice speciální vztah

V ENVE pracují téměř výhradně cyklisté, inženýři a inovátoři, kteří mají k tomuto sportu mimořádný vztah a jsou sami schopni navrhované produkty vyvíjet a následně testovat. ENVE se díky partnerství s prestižními výrobci rámů, špičkovými sportovci a díky důrazu na kvalitu, funkčnost a detail, stalo jedním z nejvyhledávanějších výrobců karbonových kol a komponentů. Mají unikátní technologie, mnohé jsou z nich jsou chráněny patentem. Veškerý vývoj a testování probíhá ve Spojených státech, zapletená kola a karbonové ráfky se pyšní přídomkem „Hand made in USA“.

Specializace Enve jsou ráfky a zapletená kola

Vlajkovým produktem americké značky Enve jsou jednoznačně ráfky a celá zapletená kola. Široká nabídka pro všechna cyklistická odvětví ma však jeden společný jmenovatel - prémiovou kvalitu, kterou může nabídnout jen pár výrobců světa. Vše pochází z města Ogden ve státě Utah, kde probíhá kompletní výroba, testování i vývoj a marketing pod jednou střechou moderní fabriky. Každý kousek projde individuální kontrolou a detailním testováním. Silniční série SES je považována za nejrychlejší kola na světě a jsou používána profesionály týmu NTT. Na jejich vývoji se podíleli špičkový odborníci na aerodynamiku, byla testována v aerotunelu, konstruována s důrazem na ideální poměr váhy a tuhosti, ale i ovladatelnost kola ve sjezdu a bočním větru. MTB kola M Series jsou ověnčena vítězstvím ve Světovém poháru už od roku 2010, kdy poprvé zvítězil legendární Greg Minaard na karbonovém ráfku a 7 let později zaznamenal i první triumf na kolech o 29". Progresivní přístup Enve dokazuje i několik jejich patentů. Asi nejzajímavější jsou vyplétané otvory na dráty. U ostatních výrobců se otvory tradičně do ráfku vrtají, čímž dochází k úbytku jeho tuhosti. Na první pohled detail, ale takový je přístup Enve. Kvalita bez kompromisu, precizní výrobní postup a inovace určující trend budoucnosti.