Silniční řídítka THM Ulna

Kód: 10801200 10801300 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: THM
13 500 Kč 11 157,02 Kč bez DPH
Na dotaz Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Varianta
Technologicky nejpropracovanější řídítka na trhu s váhou 155 g na 42 cm!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepracovaná řídítka Ulna tvoří naprosto ideální komponent pro přesné a komfortní ovládání kola s bezkonkurenční váhou 155 g (42 cm). THM pro svá řídítka používá vnitřní žebrování oblouků pro navýšení tuhosti komponentu při zachování minimální váhy. Tato jedinečná technologie je kombinována s prémiovým karbonem a precizním procesem výroby. Výsledkem je naprosto unikátní celek, který dodá vašemu kolu jedinečnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: THM
Váha: 155 g (42 cm)
Průměr: 31.8mm
Drop: 119
Reach: 77

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nekompromisní přístup

Německá značka THM se řadí mezi malovýrobce, tzv. garážovky, vysoce kvalitních a specializovaných výrobců karbonových komponentů. Zakladatelé Thomas a Petra Mertinovi těží ze zkušeností z leteckého průmyslu, kde získali natolik zkušeností se zpracováním karbonu, že v roce 1996 začínají v severoněmeckém Alt Duvenstedtu s výrobou prvních komponentů. Vysokopevnostní karbon v precizním provedení je v té době unikátní. THM produkuje vůbec nejlehčí vidlice a kliky na světě, což je dovádí k profesionálnímu týmu Deutsche Telekom. Firma roste a portfolio produktů se zvětšuje o představce, řídítka až třeba k ambiciózním karbonovým brzdám. THM je tak na čele závodu o výrobu karbonových komponentů nejvyšší kvality. Výroba zůstává v Německu, každý výrobek podléhá detailní kontrole pro nekompromisní kvalitu THM vlastní.

Unikátní karbonové komponenty

K legendárním výrobkům patří vidlice Scapula, první vidlice na světě udělaná s průběžných karbonových vláken po celé délce, nebo nejlehčí kliky na trhu Clavicula, které THM díky neustále poptávce vylepšuje k dokonalosti. Novinkou je naopak populární kombo řídítek s představcem Frontale s váhou 222 g. U THM jako u málokoho platí známe: "sky is the limit".