Silniční brzdy THM Fibula Road Set

Kód: 10601000
Neohodnoceno
Značka: THM
35 000 Kč 28 925,62 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Legendární komponent přepracovaný pro moderní široké ráfky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plně karbonové brzdy Fibula poskytují stejný brzdný účinek jako brzdy ostatních výrobců, ale v poloviční váze. Pár bez špalků váží pouze 120 g. Nový proces výroby RTM poskytuje brzdám vyšší tuhost při zachování váhy a také delší životnost. Konstrukce brzd vyhovuje ráfkům 19-30 mm šířky, Fibula je tedy bez problémů použitelná pro 25 mm pláště/galusky. Kompatibilita s pákami Shimano, SRAM i Campagnolo.

Doplňkové parametry

Kategorie: THM
Váha: 120 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nekompromisní přístup

Německá značka THM se řadí mezi malovýrobce, tzv. garážovky, vysoce kvalitních a specializovaných výrobců karbonových komponentů. Zakladatelé Thomas a Petra Mertinovi těží ze zkušeností z leteckého průmyslu, kde získali natolik zkušeností se zpracováním karbonu, že v roce 1996 začínají v severoněmeckém Alt Duvenstedtu s výrobou prvních komponentů. Vysokopevnostní karbon v precizním provedení je v té době unikátní. THM produkuje vůbec nejlehčí vidlice a kliky na světě, což je dovádí k profesionálnímu týmu Deutsche Telekom. Firma roste a portfolio produktů se zvětšuje o představce, řídítka až třeba k ambiciózním karbonovým brzdám. THM je tak na čele závodu o výrobu karbonových komponentů nejvyšší kvality. Výroba zůstává v Německu, každý výrobek podléhá detailní kontrole pro nekompromisní kvalitu THM vlastní.

Unikátní karbonové komponenty

K legendárním výrobkům patří vidlice Scapula, první vidlice na světě udělaná s průběžných karbonových vláken po celé délce, nebo nejlehčí kliky na trhu Clavicula, které THM díky neustále poptávce vylepšuje k dokonalosti. Novinkou je naopak populární kombo řídítek s představcem Frontale s váhou 222 g. U THM jako u málokoho platí známe: "sky is the limit".