Silniční řídítka THM Frontale

Kód: 11101210 11101220 11101230 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: THM
26 400 Kč 21 818,18 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Moderní celokarbonové kombo řídítek a představce od výrobce prémiových komponentů THM.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Největší výhodou komba řídítek a představce je tuhost nesnížená spojením obou částí a s tím spojená nízší váha celého kompletu. Jedinečné zpracování a jakost použitého karbonu posouvá tyto kvality ještě o úroveň výš. Délka předtsvace 100 mm (na objednávku i 90 a 110 mm). Váha 222 g (420 mm x 100 mm).

Doplňkové parametry

Kategorie: THM
Váha: 222 g (420mm x 100mm)
Drop: 119 m
Reach: 77 mm
Úhel:
Průměr: 1 1/8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nekompromisní přístup

Německá značka THM se řadí mezi malovýrobce, tzv. garážovky, vysoce kvalitních a specializovaných výrobců karbonových komponentů. Zakladatelé Thomas a Petra Mertinovi těží ze zkušeností z leteckého průmyslu, kde získali natolik zkušeností se zpracováním karbonu, že v roce 1996 začínají v severoněmeckém Alt Duvenstedtu s výrobou prvních komponentů. Vysokopevnostní karbon v precizním provedení je v té době unikátní. THM produkuje vůbec nejlehčí vidlice a kliky na světě, což je dovádí k profesionálnímu týmu Deutsche Telekom. Firma roste a portfolio produktů se zvětšuje o představce, řídítka až třeba k ambiciózním karbonovým brzdám. THM je tak na čele závodu o výrobu karbonových komponentů nejvyšší kvality. Výroba zůstává v Německu, každý výrobek podléhá detailní kontrole pro nekompromisní kvalitu THM vlastní.

Unikátní karbonové komponenty

K legendárním výrobkům patří vidlice Scapula, první vidlice na světě udělaná s průběžných karbonových vláken po celé délce, nebo nejlehčí kliky na trhu Clavicula, které THM díky neustále poptávce vylepšuje k dokonalosti. Novinkou je naopak populární kombo řídítek s představcem Frontale s váhou 222 g. U THM jako u málokoho platí známe: "sky is the limit".