Sedlovka THM Mandibula

Kód: 10901000 10902000 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: THM
14 300 Kč 11 818,18 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Tuhost, extrémně nízká váha a vysoký jízdní komfort jsou hlavními přednostmi sedlovky Mandibula.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po dvou letech výzkumu a testování přichází THM s dokonalým komponentem, který poskytne komfort při přejíždění nerovného terénu, ale zároveň je extrémně lehký (159 g v délce 350 mm) a drží si celkovou tuhost ať je váš posed jakkoliv vysoký. Za tuhostí Mandibuly stojí tzv. Power zone sedlovky, kdy strukturovaný karbon poskytuje kýženou tuhost i při velkém zatížení komponentu. Comfort zone v horní části trubky naopak přináší ideální míru tlumení nárazů od nerovností pro jízdní komfort. Konstrukce sedlovky pod sedlem nenarušuje karbonová vlákna, tím si drží sedlovka nižší váhu než většina komfortních sedlovek na trhu. Mandibula je bez problémů použitelná na silniční, gravel, MTB i cyklokrosová kola.

Doplňkové parametry

Kategorie: THM
Váha: 159g (350mm), 172g (400mm)
Průměr: 27,2mm
Setback: 25 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nekompromisní přístup

Německá značka THM se řadí mezi malovýrobce, tzv. garážovky, vysoce kvalitních a specializovaných výrobců karbonových komponentů. Zakladatelé Thomas a Petra Mertinovi těží ze zkušeností z leteckého průmyslu, kde získali natolik zkušeností se zpracováním karbonu, že v roce 1996 začínají v severoněmeckém Alt Duvenstedtu s výrobou prvních komponentů. Vysokopevnostní karbon v precizním provedení je v té době unikátní. THM produkuje vůbec nejlehčí vidlice a kliky na světě, což je dovádí k profesionálnímu týmu Deutsche Telekom. Firma roste a portfolio produktů se zvětšuje o představce, řídítka až třeba k ambiciózním karbonovým brzdám. THM je tak na čele závodu o výrobu karbonových komponentů nejvyšší kvality. Výroba zůstává v Německu, každý výrobek podléhá detailní kontrole pro nekompromisní kvalitu THM vlastní.

Unikátní karbonové komponenty

K legendárním výrobkům patří vidlice Scapula, první vidlice na světě udělaná s průběžných karbonových vláken po celé délce, nebo nejlehčí kliky na trhu Clavicula, které THM díky neustále poptávce vylepšuje k dokonalosti. Novinkou je naopak populární kombo řídítek s představcem Frontale s váhou 222 g. U THM jako u málokoho platí známe: "sky is the limit".