Sportsbalm Mild warming lotion 150 ml

Kód: SB-101
Neohodnoceno
Značka: SPORTSBALM
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Jemně hřejivý krém pro zahřívání svalů, který účinně prohřívá šlachy a svaly, ale je šetrný k pokožce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sportsbalm Mild Warming Lotion je krém pro zahřívání svalů, který účinně prohřívá šlachy a svaly, ale je šetrný k pokožce. Nejlépe se používá při teplotách mezi 10°C a 20°C a je vhodný i pro mladé sportovce a citlivou pokožku. Díky aktivním složkám, jako je paprika, cajuputi a citronová tráva, Sportsbalm Mild Warming Lotion proniká hluboko do svalů. Tam dole udržuje svaly v teple, stimuluje krevní oběh a optimalizuje přísun kyslíku. 

  • Pro teploty 10-20°C
  • Aplikujte 15-30 minut před cvičením
  • Vhodné i do deštivého počasí
  • Mírné zahřívání svalů
  • 100% vegan
  • Bioplastové obaly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sortiment pro regeneraci a výkon

Každý sportovec se někdy dostane do situace, kdy jeho svaly prostě nefungují jak by měli. Cítí zatuhlost, nesedí mu podmínky závodu, tréninku anebo nedostatečně zregeneroval z předchozího úsilí. Významným pomocníkem je po desetiletí masáž, která je denní rutinou u profesionálu a může efektivně pomoci i amatérům. Nizozemské přípravky Sportsbalm patří mezi špičku na trhu masážních emulzí a kosmetických doplňků pro sportovce.

Nabídka Sportsbalmu je rozdělena do několika sérií podle účelu přípravku

Různé složení 100% přírodních přípravků napomáhá k prevenci zranění, oddálení únavy, zlepšení výkonu ve všech povětrnostních podmínkách a regeneraci po něm. Přírodní složení emulzí napomáhá nastartovat přirozené tělesné pochody z větší rychlostí, navodí příjemné pocity ve svalech, příjemně voní a je naprosto bezpečné.