Sportsbalm Anti friction balm 150 ml

Kód: SB-401
Neohodnoceno
Značka: SPORTSBALM
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Účinný krém proti oděru chrání vaši pokožku před podrážděním způsobeným vlhkostí a třením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sportsbalm Anti Friction Balm umožňuje bezstarostné cvičení bez obav z odřených míst. Účinný krém proti oděru chrání vaši pokožku před podrážděním způsobeným vlhkostí a třením. Díky vyváženému, přírodnímu složení a dlouhodobému účinku je ideálním krémem proti oděru pro běžce, cyklisty a plavce. 

  • Pomáhá předcházet odřeným místům
  • Aplikujte před nebo během cvičení
  • Voděodolný
  • 100% vegan
  • Bioplastový obal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sortiment pro regeneraci a výkon

Každý sportovec se někdy dostane do situace, kdy jeho svaly prostě nefungují jak by měli. Cítí zatuhlost, nesedí mu podmínky závodu, tréninku anebo nedostatečně zregeneroval z předchozího úsilí. Významným pomocníkem je po desetiletí masáž, která je denní rutinou u profesionálu a může efektivně pomoci i amatérům. Nizozemské přípravky Sportsbalm patří mezi špičku na trhu masážních emulzí a kosmetických doplňků pro sportovce.

Nabídka Sportsbalmu je rozdělena do několika sérií podle účelu přípravku

Různé složení 100% přírodních přípravků napomáhá k prevenci zranění, oddálení únavy, zlepšení výkonu ve všech povětrnostních podmínkách a regeneraci po něm. Přírodní složení emulzí napomáhá nastartovat přirozené tělesné pochody z větší rychlostí, navodí příjemné pocity ve svalech, příjemně voní a je naprosto bezpečné.