Sportsbalm Recovery cream 150 ml

Kód: SB-301
Neohodnoceno
Značka: SPORTSBALM
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Krém pro úlevu svalů, který pomáhá unaveným a citlivým svalům zotavit se po tréninku. Zklidňuje také těžké nohy, které se mohou objevit po dlouhém stání nebo sezení ve stejné poloze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sportsbalm Recovery Cream je krém pro úlevu svalů, který pomáhá unaveným a citlivým svalům zotavit se po tréninku. Zklidňuje také těžké nohy, které se mohou objevit po dlouhém stání nebo sezení ve stejné poloze. S pečlivě vybranými přísadami a vyváženým složením krém stimuluje krevní oběh a pečuje o pokožku. Výsledkem je, že namožené svaly se rychleji zotavují, takže jste rychle zpět v plné síle!

  • Aplikujte po cvičení
  • Podporuje zotavení
  • Vyživuje pokožku
  • Poskytuje povzbuzující účinek
  • Stimuluje krevní oběh
  • 100% vegan
  • Bioplastový obal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sortiment pro regeneraci a výkon

Každý sportovec se někdy dostane do situace, kdy jeho svaly prostě nefungují jak by měli. Cítí zatuhlost, nesedí mu podmínky závodu, tréninku anebo nedostatečně zregeneroval z předchozího úsilí. Významným pomocníkem je po desetiletí masáž, která je denní rutinou u profesionálu a může efektivně pomoci i amatérům. Nizozemské přípravky Sportsbalm patří mezi špičku na trhu masážních emulzí a kosmetických doplňků pro sportovce.

Nabídka Sportsbalmu je rozdělena do několika sérií podle účelu přípravku

Různé složení 100% přírodních přípravků napomáhá k prevenci zranění, oddálení únavy, zlepšení výkonu ve všech povětrnostních podmínkách a regeneraci po něm. Přírodní složení emulzí napomáhá nastartovat přirozené tělesné pochody z větší rychlostí, navodí příjemné pocity ve svalech, příjemně voní a je naprosto bezpečné.