Sportsbalm Heating sos body gel 150 ml

Kód: SB-303
Neohodnoceno
Značka: SPORTSBALM
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Gel pro úlevu od bolesti svalů, který pomáhá vašim svalům se co nejrychleji zotavit. Pro silně namožené nebo bolestivé svaly a šlachy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sportsbalm Heating SOS Gel je vaše lékárnička pro silně namožené nebo bolestivé svaly a šlachy. Intenzivní cvičení způsobuje drobné vlasové trhlinky ve vašich svalových vláknech. To vede k unaveným a bolavým svalům po tréninku. Kromě toho mohou nesprávné pohyby nebo nesprávné držení těla způsobit bolestivé nebo namožené svaly a šlachy. Heating SOS Gel je gel pro úlevu od bolesti svalů, který pomáhá vašim svalům se co nejrychleji zotavit. Tímto způsobem vám pomůže být bez bolesti a vrátit se v plné síle během okamžiku.

  • Aplikujte po cvičení
  • Podporuje zotavení
  • Silné prohřátí
  • Vhodné pro ztuhlé a ztuhlé svaly
  • 100% vegan
  • Bioplastové obaly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sortiment pro regeneraci a výkon

Každý sportovec se někdy dostane do situace, kdy jeho svaly prostě nefungují jak by měli. Cítí zatuhlost, nesedí mu podmínky závodu, tréninku anebo nedostatečně zregeneroval z předchozího úsilí. Významným pomocníkem je po desetiletí masáž, která je denní rutinou u profesionálu a může efektivně pomoci i amatérům. Nizozemské přípravky Sportsbalm patří mezi špičku na trhu masážních emulzí a kosmetických doplňků pro sportovce.

Nabídka Sportsbalmu je rozdělena do několika sérií podle účelu přípravku

Různé složení 100% přírodních přípravků napomáhá k prevenci zranění, oddálení únavy, zlepšení výkonu ve všech povětrnostních podmínkách a regeneraci po něm. Přírodní složení emulzí napomáhá nastartovat přirozené tělesné pochody z větší rychlostí, navodí příjemné pocity ve svalech, příjemně voní a je naprosto bezpečné.