Hřejivá masážní emulze Sportsbalm SOS Heating gel 200 ml

Kód: SB303
Neohodnoceno
Značka: SPORTSBALM
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Hřejivá masážní emulze s dlouhodobým hřejivým účinkem pro hloubkové uvolnění svalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřejivá masážní emulze s dlouhodobým hřejivým účinkem pro hloubkové uvolnění svalů. Heating gel se používá pro velmi unavené svalstvo, proniká hluboko do tkáně a napomáhá cirkulaci krve po dlouhou dobu. Proto je vhodný i pro špatně prokrvené partie těla a používá se i pro rychlejší regeneraci po zranění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sortiment pro regeneraci a výkon

Každý sportovec se někdy dostane do situace, kdy jeho svaly prostě nefungují jak by měli. Cítí zatuhlost, nesedí mu podmínky závodu, tréninku anebo nedostatečně zregeneroval z předchozího úsilí. Významným pomocníkem je po desetiletí masáž, která je denní rutinou u profesionálu a může efektivně pomoci i amatérům. Nizozemské přípravky Sportsbalm patří mezi špičku na trhu masážních emulzí a kosmetických doplňků pro sportovce.

Nabídka Sportsbalmu je rozdělena do několika sérií podle účelu přípravku

Různé složení 100% přírodních přípravků napomáhá k prevenci zranění, oddálení únavy, zlepšení výkonu ve všech povětrnostních podmínkách a regeneraci po něm. Přírodní složení emulzí napomáhá nastartovat přirozené tělesné pochody z větší rychlostí, navodí příjemné pocity ve svalech, příjemně voní a je naprosto bezpečné.