Sportsbalm Cooling sos body gel 150 ml

Kód: SB-302
Neohodnoceno
Značka: SPORTSBALM
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Sportsbalm Cooling SOS Gel je vyvinut pro rychlou úlevu od bolesti. Lze jej použít proti akutní bolesti svalů nebo kloubů, hromadění tekutin, pohmožděnin a namožení. Po náročném tréninku chladivý gel zmírní bolest svalů a sníží otoky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sportsbalm Cooling SOS Gel je vyvinut pro rychlou úlevu od bolesti. Lze jej použít proti akutní bolesti svalů nebo kloubů, hromadění tekutin, pohmožděnin a namožení. Po náročném tréninku chladivý gel zmírní bolest svalů a sníží otoky. Díky tomu se vaše svaly uvolní a pomůže vám se co nejrychleji zotavit. Chladivý SOS gel také perfektně funguje jako chladivý gel na těžké a teplé nohy a chodidla, které se mohou objevit, když stojíte nebo sedíte v jedné poloze.

  • Aplikujte po cvičení
  • Podporuje zotavení
  • Chlazení pro úlevu od bolesti
  • Vhodné na modřiny a zadržování tekutin
  • 100% vegan
  • Bioplastový obal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sortiment pro regeneraci a výkon

Každý sportovec se někdy dostane do situace, kdy jeho svaly prostě nefungují jak by měli. Cítí zatuhlost, nesedí mu podmínky závodu, tréninku anebo nedostatečně zregeneroval z předchozího úsilí. Významným pomocníkem je po desetiletí masáž, která je denní rutinou u profesionálu a může efektivně pomoci i amatérům. Nizozemské přípravky Sportsbalm patří mezi špičku na trhu masážních emulzí a kosmetických doplňků pro sportovce.

Nabídka Sportsbalmu je rozdělena do několika sérií podle účelu přípravku

Různé složení 100% přírodních přípravků napomáhá k prevenci zranění, oddálení únavy, zlepšení výkonu ve všech povětrnostních podmínkách a regeneraci po něm. Přírodní složení emulzí napomáhá nastartovat přirozené tělesné pochody z větší rychlostí, navodí příjemné pocity ve svalech, příjemně voní a je naprosto bezpečné.