ENVE Frameset Fray Venom

Kód: 100-5006-350 100-5006-352 100-5006-354 100-5006-356 100-5006-347 100-5006-358 100-5006-360 Zvolte variantu
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ENVE
149 000 Kč 123 140,50 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

NOVINKA PRO SEZÓNU 2024! Enve Fray přebírá design z osvědčeného modelu Melee, ale tam, kde Melee upřednostňuje čistou rychlost, Fray nabízí rychlost a všestrannost. S aerodynamickým rámem a dostatečnou vůlí pro širší pláště tak poskytuje špičkový a všestranný výkon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVINKA PRO SEZÓNU 2024!  Enve Fray přebírá design z osvědčeného modelu Melee, ale tam, kde Melee upřednostňuje čistou rychlost, Fray nabízí rychlost a všestrannost. S aerodynamickým rámem a dostatečnou vůlí pro širší pláště tak poskytuje špičkový a všestranný výkon.

 • VÝKON A VŠESTRANNOST NA JAKOUKOLIV SILNICI
  All Road nebo Endurance, říkejte tomu, jak chcete. Fray je pro jezdce, kteří chtějí rychlost, všestrannost a maximální výkon – naplněný rodokmenem World Tour a výzvou k prozkoumání.
 • PRŮCHODNOST PLÁŠŤŮ NA JAKÉKOLI SILNICI
  Geometrie Fraye je optimalizována pro pneumatiky mezi 31 mm a 35 mm. Rám je však schopný pojmout pneumatiky o šířce 36 mm až 40 mm (podle vzorku) pro jízdu po smíšeném povrchu včetně štěrkových pasáží. 
 • ÚLOŽIŠTĚ V RÁMU
  "Cargo Bay" je integrované úložné místo spodní trubky, které efektivně využívá nevyužitý prostor pro uložení vaší sady na opravu defektu pneumatiky, větrovky nebo čehokoli jiného, co se rozhodnete převážet. 
 • UPEVNĚNÍ NA HODNÍ I DOLNÍ RÁMOVÉ TRUBCE
  Na horní i spodní trubku lze umístit další košík na láhev s vodou, sadu nářadí nebo brašničku, aby bylo zajištěno dostatečné uložení při delších jízdách nebo vícedenních dobrodružstvích.
 • POSTAVENO "A LA CARTE"
  Rámová sada Fray je plátno, na kterém si můžete vytvořit své vysněné kolo - zkrátka poskládat si ho tak, jak Vám bude vyhovovat na míru!

enve frames

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ENVE Composites sídlí v Ogdenu v Utahu a je výrobcem ručně vyráběných ráfků a komponentů z uhlíkových vláken. (Carbon)

V Enve pracují jen lidi, co mají k cyklistice speciální vztah

V ENVE pracují téměř výhradně cyklisté, inženýři a inovátoři, kteří mají k tomuto sportu mimořádný vztah a jsou sami schopni navrhované produkty vyvíjet a následně testovat. ENVE se díky partnerství s prestižními výrobci rámů, špičkovými sportovci a díky důrazu na kvalitu, funkčnost a detail, stalo jedním z nejvyhledávanějších výrobců karbonových kol a komponentů. Mají unikátní technologie, mnohé jsou z nich jsou chráněny patentem. Veškerý vývoj a testování probíhá ve Spojených státech, zapletená kola a karbonové ráfky se pyšní přídomkem „Hand made in USA“.

Specializace Enve jsou ráfky a zapletená kola

Vlajkovým produktem americké značky Enve jsou jednoznačně ráfky a celá zapletená kola. Široká nabídka pro všechna cyklistická odvětví ma však jeden společný jmenovatel - prémiovou kvalitu, kterou může nabídnout jen pár výrobců světa. Vše pochází z města Ogden ve státě Utah, kde probíhá kompletní výroba, testování i vývoj a marketing pod jednou střechou moderní fabriky. Každý kousek projde individuální kontrolou a detailním testováním. Silniční série SES je považována za nejrychlejší kola na světě a jsou používána profesionály týmu NTT. Na jejich vývoji se podíleli špičkový odborníci na aerodynamiku, byla testována v aerotunelu, konstruována s důrazem na ideální poměr váhy a tuhosti, ale i ovladatelnost kola ve sjezdu a bočním větru. MTB kola M Series jsou ověnčena vítězstvím ve Světovém poháru už od roku 2010, kdy poprvé zvítězil legendární Greg Minaard na karbonovém ráfku a 7 let později zaznamenal i první triumf na kolech o 29". Progresivní přístup Enve dokazuje i několik jejich patentů. Asi nejzajímavější jsou vyplétané otvory na dráty. U ostatních výrobců se otvory tradičně do ráfku vrtají, čímž dochází k úbytku jeho tuhosti. Na první pohled detail, ale takový je přístup Enve. Kvalita bez kompromisu, precizní výrobní postup a inovace určující trend budoucnosti.