Rámová sada Enve MOG - Sand

Kód: 100-5004-152 100-5004-154 100-5004-156 100-5004-158 100-5004-160 100-5004-149 Zvolte variantu
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ENVE
149 000 Kč 123 140,50 Kč bez DPH
Na dotaz Skladem (1 Ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Špičkově navržený moderní gravelbike, který se neztratí jak při bikepackingu, tak při technickém a závodním pojetí jízdy!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Enve MOG je špičkově navržený a moderně pojatý gravelbike, který se neztratí jak při bikepackingu, tak při technickém a závodním pojetí jízdy!
Rám je vybaven nejnovějšími standarty jako plně integrované vnitřní vedení, úložné prostory, střed T47, průchodnost plášťů až 700x50mm. 

Hlavní vlastnosti:

  • Lehký a odolný karbonový rám
  • Vnitřní vedení hadic/bowdenů pomocí IN-Route systému ENVE
  • Vyladěná geometrie pro kola a pneumatiky 700c
  • Jisté, sebevědomé a přitom hravé ovládání kola
  • Kompatibilita jedno i dvojpřevodníkovým pohonem
  • Střed se závitem T47
  • ENVE Cargo Box and Bags (úložný prostor v rámu)
  • Držáky blatníků a nosičů
  • Průchodnost plášťů až 700c x 50 mm


TAJEMSTVÍ KARBONU ENVE - OPTIMÁLNÍ DESIGN MATERIÁLU

Jsme odborníci na karbon, který je naším milovaným řemeslem, proto používáme ten nejlepší materiál pro výrobu produktů na kterých chceme jezdit. Desetiletí marketingového humbuku kolem mystiky uhlíkových vláken vedl lidi k tomu, aby se soustředili pouze na materiál, místo na proces výroby. V ENVE navrhujeme a stavíme podle silných stránek uhlíkových vláken. To znamená, že umístění jednotlivých vláken je v souladu s funkčností konstrukce a využíváme pouze přesné množství materiálu pro úsporu hmotnosti a požadovaných vlastností. Naším slibem je, že pokud jezdíte na ENVE, jezdíte na tom nejlepším.

 *Sedlo není součást rámového setu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ENVE Composites sídlí v Ogdenu v Utahu a je výrobcem ručně vyráběných ráfků a komponentů z uhlíkových vláken. (Carbon)

V Enve pracují jen lidi, co mají k cyklistice speciální vztah

V ENVE pracují téměř výhradně cyklisté, inženýři a inovátoři, kteří mají k tomuto sportu mimořádný vztah a jsou sami schopni navrhované produkty vyvíjet a následně testovat. ENVE se díky partnerství s prestižními výrobci rámů, špičkovými sportovci a díky důrazu na kvalitu, funkčnost a detail, stalo jedním z nejvyhledávanějších výrobců karbonových kol a komponentů. Mají unikátní technologie, mnohé jsou z nich jsou chráněny patentem. Veškerý vývoj a testování probíhá ve Spojených státech, zapletená kola a karbonové ráfky se pyšní přídomkem „Hand made in USA“.

Specializace Enve jsou ráfky a zapletená kola

Vlajkovým produktem americké značky Enve jsou jednoznačně ráfky a celá zapletená kola. Široká nabídka pro všechna cyklistická odvětví ma však jeden společný jmenovatel - prémiovou kvalitu, kterou může nabídnout jen pár výrobců světa. Vše pochází z města Ogden ve státě Utah, kde probíhá kompletní výroba, testování i vývoj a marketing pod jednou střechou moderní fabriky. Každý kousek projde individuální kontrolou a detailním testováním. Silniční série SES je považována za nejrychlejší kola na světě a jsou používána profesionály týmu NTT. Na jejich vývoji se podíleli špičkový odborníci na aerodynamiku, byla testována v aerotunelu, konstruována s důrazem na ideální poměr váhy a tuhosti, ale i ovladatelnost kola ve sjezdu a bočním větru. MTB kola M Series jsou ověnčena vítězstvím ve Světovém poháru už od roku 2010, kdy poprvé zvítězil legendární Greg Minaard na karbonovém ráfku a 7 let později zaznamenal i první triumf na kolech o 29". Progresivní přístup Enve dokazuje i několik jejich patentů. Asi nejzajímavější jsou vyplétané otvory na dráty. U ostatních výrobců se otvory tradičně do ráfku vrtají, čímž dochází k úbytku jeho tuhosti. Na první pohled detail, ale takový je přístup Enve. Kvalita bez kompromisu, precizní výrobní postup a inovace určující trend budoucnosti.