Ceramicspeed UFO Drip Indoor

Kód: 112162
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CERAMICSPEED
550 Kč 454,55 Kč bez DPH
Skladem (>5 Ks)

Nová generace UFO Drip vyvinutá pro jízdu na trenažéru či dráze s minimálním špiněním okolí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Abychom doplnili řadu mazání UFO Drip, vyvinuli jsme UFO Drip pro Indoor. Povlaky na voskové řetězy mají mnoho výhod, ale také mají tendenci pouštět přebytečný povrchový vosk po počáteční aplikaci. S UFO Drip for Indoor byl poměr vosku a modifikátorů tření upraven tak, aby byla maximalizována účinnost v čistých podmínkách s minimálním nánosem povrchu.

  • 100 ml lahvička
  • Aplikujte nátěr řetězu UFO Indoor přímo na válečky řetězu, s alespoň jednou velkou kapkou na válec
  • Běžná aplikace vydrží 5-8 hodin jízdy v interiéru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Specialista na ložiska

Technologie používaná pro výrobu ložisek je odvozená od technologie NASA používané v devadesátých letech ve vesmírném programu. Jedná se o keramicko-křemičitý hybridní materiál špičkové kvality, díky kterému jsou kuličky ložiska o 58% lehčí a kvůli rapidnímu snížení tření o 30-50% rychlejší než standartní ložiska. Výroba jedné kuličky zabere 50-70 dnů, ale výsledek stojí za to! Dnes je CeramicSpeed naprostou špičkou ve svém oboru, jejich výrobky používá řada profesionálních týmu v cyklistice nebo triatlonu a své místo si získali i ve strojírenském a potravinářském průmyslu. Posledním velkým momentem je pak otevření specializované laboratoře v americkém Coloradu, kde jsou produkty CeramicSpeed ještě dokonaleji testovány pro vyšší efektivitu, kvalitu a výsledky. I to dokazuje, že inovace jednoduše patří do DNA CeramicSpeed.

Historie CeramicSpeed

Začátek dánského specialisty na keramická ložiska se datuje do roku 1998, kdy Jacob Czismadia překonal světový rekord na 24 hodin na kolečkových bruslích za použití keramických ložisek. O dva roky později je poprvé stejná technologie i v cyklistice. Úspěch je okamžitý a protože Jacob se svou vítěznou mentalitou míří ještě výš, osloví dánský profesionální tým CSC, který v roce 2001 vyrazí s keramikou až na Tour de France. Po tomto milníku je v dánském městě Holstebro založena značka CeramicSpeed se zaměřením na sport i průmysl.