Řetěz CeramicSpeed UFO Shimano chain 11S

Kód: 105641
Neohodnoceno
3 810 Kč 3 148,76 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Díky jedinečnému optimalizačnímu zpracování vám Ultrafast Racing Chain ušetří watty a zlepší váš výkon s volnou rychlostí a bezkonkurenčním nízkým třením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky jedinečnému optimalizačnímu zpracování vám Ultrafast Racing Chain ušetří watty a zlepší váš výkon s volnou rychlostí a bezkonkurenčním nízkým třením.

Tento ultrarychlý řetěz byl optimalizován pro kompatibilitu Shimano, aby se zvýšila účinnost celého vašeho hnacího ústrojí.

Díky extrémně nízkému tření mají řetězy CeramicSpeed ​​UFO jedinečnou vlastnost, že vám poskytnou volnou rychlost nebo vám pomohou ušetřit watty na závodní vzdálenost. Naše ultrarychlé závodní řetězce jsou pečlivě vybírány od vysoce kvalitních dodavatelů a jsou v Dánsku ručně optimalizovány.

CeramicSpeed ​​UFO Racing Chains vám může ušetřit 2–5 wattů na vzdálenost 600 km / 370 mil. Poté můžete použít CeramicSpeed ​​UFO Drip k opětovnému posílení vašeho závodního řetězce. Po 600 km vám ještě zbývá vysoce výkonný řetěz, který je lepší než standardní řetěz. Když se přidá k úplnému upgradu komponenty CeramicSpeed ​​(systém OSPW, středové složení a sada kol), optimalizace řetězu může celkovou úsporu dosáhnout mezi 10 až 16 watty.
Pokud potřebujete další výhodu, abyste dosáhli skutečného rozdílu v cílové čáře, je cestou CeramicSpeed ​​UFO Racing Chain.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: