Řetěz CeramicSpeed UFO Shimano chain 11S

Kód: 105641
Neohodnoceno
Značka: CERAMICSPEED
4 225 Kč 3 491,74 Kč bez DPH
Skladem (2 Ks)

Díky jedinečnému optimalizačnímu zpracování vám Ultrafast Racing Chain ušetří watty a zlepší váš výkon s volnou rychlostí a bezkonkurenčním nízkým třením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky jedinečnému optimalizačnímu zpracování vám Ultrafast Racing Chain ušetří watty a zlepší váš výkon s volnou rychlostí a bezkonkurenčním nízkým třením.

Tento ultrarychlý řetěz byl optimalizován pro kompatibilitu Shimano, aby se zvýšila účinnost celého vašeho hnacího ústrojí.

Díky extrémně nízkému tření mají řetězy CeramicSpeed ​​UFO jedinečnou vlastnost, že vám poskytnou volnou rychlost nebo vám pomohou ušetřit watty na závodní vzdálenost. Naše ultrarychlé závodní řetězce jsou pečlivě vybírány od vysoce kvalitních dodavatelů a jsou v Dánsku ručně optimalizovány.

CeramicSpeed ​​UFO Racing Chains vám může ušetřit 2–5 wattů na vzdálenost 600 km / 370 mil. Poté můžete použít CeramicSpeed ​​UFO Drip k opětovnému posílení vašeho závodního řetězce. Po 600 km vám ještě zbývá vysoce výkonný řetěz, který je lepší než standardní řetěz. Když se přidá k úplnému upgradu komponenty CeramicSpeed ​​(systém OSPW, středové složení a sada kol), optimalizace řetězu může celkovou úsporu dosáhnout mezi 10 až 16 watty.
Pokud potřebujete další výhodu, abyste dosáhli skutečného rozdílu v cílové čáře, je cestou CeramicSpeed ​​UFO Racing Chain.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Specialista na ložiska

Technologie používaná pro výrobu ložisek je odvozená od technologie NASA používané v devadesátých letech ve vesmírném programu. Jedná se o keramicko-křemičitý hybridní materiál špičkové kvality, díky kterému jsou kuličky ložiska o 58% lehčí a kvůli rapidnímu snížení tření o 30-50% rychlejší než standartní ložiska. Výroba jedné kuličky zabere 50-70 dnů, ale výsledek stojí za to! Dnes je CeramicSpeed naprostou špičkou ve svém oboru, jejich výrobky používá řada profesionálních týmu v cyklistice nebo triatlonu a své místo si získali i ve strojírenském a potravinářském průmyslu. Posledním velkým momentem je pak otevření specializované laboratoře v americkém Coloradu, kde jsou produkty CeramicSpeed ještě dokonaleji testovány pro vyšší efektivitu, kvalitu a výsledky. I to dokazuje, že inovace jednoduše patří do DNA CeramicSpeed.

Historie CeramicSpeed

Začátek dánského specialisty na keramická ložiska se datuje do roku 1998, kdy Jacob Czismadia překonal světový rekord na 24 hodin na kolečkových bruslích za použití keramických ložisek. O dva roky později je poprvé stejná technologie i v cyklistice. Úspěch je okamžitý a protože Jacob se svou vítěznou mentalitou míří ještě výš, osloví dánský profesionální tým CSC, který v roce 2001 vyrazí s keramikou až na Tour de France. Po tomto milníku je v dánském městě Holstebro založena značka CeramicSpeed se zaměřením na sport i průmysl.