Ceramicspeed UFO Drivetrain Cleaner

Kód: 112170
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CERAMICSPEED
600 Kč 495,87 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Čistič hnacího ústrojí důkladně odstraňuje mastnotu a špínu ze všech částí řetězu a převodníků.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Tento ekologický čistič hnacího ústrojí důkladně odstraňuje mastnotu a špínu ze všech součástí hnacího ústrojí. Jedinečné vlastnosti rozpouštějí vosk z vnitřních válečků a všech povrchů článků řetězu.

  • Jedná se o netoxický a biologicky odbouratelný vzorec - šetrný k životnímu prostředí a bezpečný.
  • 500 ml láhev

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Specialista na ložiska

Technologie používaná pro výrobu ložisek je odvozená od technologie NASA používané v devadesátých letech ve vesmírném programu. Jedná se o keramicko-křemičitý hybridní materiál špičkové kvality, díky kterému jsou kuličky ložiska o 58% lehčí a kvůli rapidnímu snížení tření o 30-50% rychlejší než standartní ložiska. Výroba jedné kuličky zabere 50-70 dnů, ale výsledek stojí za to! Dnes je CeramicSpeed naprostou špičkou ve svém oboru, jejich výrobky používá řada profesionálních týmu v cyklistice nebo triatlonu a své místo si získali i ve strojírenském a potravinářském průmyslu. Posledním velkým momentem je pak otevření specializované laboratoře v americkém Coloradu, kde jsou produkty CeramicSpeed ještě dokonaleji testovány pro vyšší efektivitu, kvalitu a výsledky. I to dokazuje, že inovace jednoduše patří do DNA CeramicSpeed.

Historie CeramicSpeed

Začátek dánského specialisty na keramická ložiska se datuje do roku 1998, kdy Jacob Czismadia překonal světový rekord na 24 hodin na kolečkových bruslích za použití keramických ložisek. O dva roky později je poprvé stejná technologie i v cyklistice. Úspěch je okamžitý a protože Jacob se svou vítěznou mentalitou míří ještě výš, osloví dánský profesionální tým CSC, který v roce 2001 vyrazí s keramikou až na Tour de France. Po tomto milníku je v dánském městě Holstebro založena značka CeramicSpeed se zaměřením na sport i průmysl.