Silniční pláště ENVE SES road tire 700x25mm

Kód: 300-1022-001
Neohodnoceno
Značka: ENVE
2 090 Kč 1 727,27 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Pláště vyvinuté s ohledem na maximální aerodynamiku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Více než 10 let vývoje aero produktů se zaměřením na výkon v reálném světě nás vedlo k vývoji pneumatik. Tvar a směs pneumatik výrazně ovlivňují aerodynamikua  účinnost valení . Silniční pneumatiky SES jsou osvědčené v CFD a v aerodynamickém tunelu, aby snižovaly odpor, a jsou konstruovány tak, aby poskytovaly efektivitu valení, odolnost a jízdu inspirující sebevědomí - bez ohledu na počasí.

Tvar pneumatiky a dezén výrazně ovlivňují interakci proudění vzduchu s ráfkem. V průběhu let jsme snili o vývoji pneumatiky speciálně pro zvýšení aerodynamického výkonu naší nabídky prémiových kol SES.

• Vyvinuto v CFD a aerodynamickém tunelu, osvědčené v reálném světě pro maximalizaci aerodynamiky ve spojení s dvojkolí ENVE SES
• Zlepší aerodynamiku jakéhokoli páru kol

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ENVE Composites sídlí v Ogdenu v Utahu a je výrobcem ručně vyráběných ráfků a komponentů z uhlíkových vláken. (Carbon)

V Enve pracují jen lidi, co mají k cyklistice speciální vztah

V ENVE pracují téměř výhradně cyklisté, inženýři a inovátoři, kteří mají k tomuto sportu mimořádný vztah a jsou sami schopni navrhované produkty vyvíjet a následně testovat. ENVE se díky partnerství s prestižními výrobci rámů, špičkovými sportovci a díky důrazu na kvalitu, funkčnost a detail, stalo jedním z nejvyhledávanějších výrobců karbonových kol a komponentů. Mají unikátní technologie, mnohé jsou z nich jsou chráněny patentem. Veškerý vývoj a testování probíhá ve Spojených státech, zapletená kola a karbonové ráfky se pyšní přídomkem „Hand made in USA“.

Specializace Enve jsou ráfky a zapletená kola

Vlajkovým produktem americké značky Enve jsou jednoznačně ráfky a celá zapletená kola. Široká nabídka pro všechna cyklistická odvětví ma však jeden společný jmenovatel - prémiovou kvalitu, kterou může nabídnout jen pár výrobců světa. Vše pochází z města Ogden ve státě Utah, kde probíhá kompletní výroba, testování i vývoj a marketing pod jednou střechou moderní fabriky. Každý kousek projde individuální kontrolou a detailním testováním. Silniční série SES je považována za nejrychlejší kola na světě a jsou používána profesionály týmu NTT. Na jejich vývoji se podíleli špičkový odborníci na aerodynamiku, byla testována v aerotunelu, konstruována s důrazem na ideální poměr váhy a tuhosti, ale i ovladatelnost kola ve sjezdu a bočním větru. MTB kola M Series jsou ověnčena vítězstvím ve Světovém poháru už od roku 2010, kdy poprvé zvítězil legendární Greg Minaard na karbonovém ráfku a 7 let později zaznamenal i první triumf na kolech o 29". Progresivní přístup Enve dokazuje i několik jejich patentů. Asi nejzajímavější jsou vyplétané otvory na dráty. U ostatních výrobců se otvory tradičně do ráfku vrtají, čímž dochází k úbytku jeho tuhosti. Na první pohled detail, ale takový je přístup Enve. Kvalita bez kompromisu, precizní výrobní postup a inovace určující trend budoucnosti.