Ceramicspeed UFO Drip All Conditions

Kód: 112160
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CERAMICSPEED
550 Kč 454,55 Kč bez DPH
Skladem (>5 Ks)

Nová generace oblíbeného mazání řetězu UFO Drip!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovovaná generace mazání UFO Drip Chain Coating All Conditions poskytuje optimalizované složení, které má při aplikaci ostrý bílý vzhled, který po úplném zaschnutí prakticky zmizí.

  • 100 ml lahvička
  • Správná aplikace vydrží 300 km / 180 mil v obecně suchých a čistých podmínkách
  • 8 ml nebo rozdíl 8 gramů hmotnosti na povlak
  • Netoxický a biologicky odbouratelný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Specialista na ložiska

Technologie používaná pro výrobu ložisek je odvozená od technologie NASA používané v devadesátých letech ve vesmírném programu. Jedná se o keramicko-křemičitý hybridní materiál špičkové kvality, díky kterému jsou kuličky ložiska o 58% lehčí a kvůli rapidnímu snížení tření o 30-50% rychlejší než standartní ložiska. Výroba jedné kuličky zabere 50-70 dnů, ale výsledek stojí za to! Dnes je CeramicSpeed naprostou špičkou ve svém oboru, jejich výrobky používá řada profesionálních týmu v cyklistice nebo triatlonu a své místo si získali i ve strojírenském a potravinářském průmyslu. Posledním velkým momentem je pak otevření specializované laboratoře v americkém Coloradu, kde jsou produkty CeramicSpeed ještě dokonaleji testovány pro vyšší efektivitu, kvalitu a výsledky. I to dokazuje, že inovace jednoduše patří do DNA CeramicSpeed.

Historie CeramicSpeed

Začátek dánského specialisty na keramická ložiska se datuje do roku 1998, kdy Jacob Czismadia překonal světový rekord na 24 hodin na kolečkových bruslích za použití keramických ložisek. O dva roky později je poprvé stejná technologie i v cyklistice. Úspěch je okamžitý a protože Jacob se svou vítěznou mentalitou míří ještě výš, osloví dánský profesionální tým CSC, který v roce 2001 vyrazí s keramikou až na Tour de France. Po tomto milníku je v dánském městě Holstebro založena značka CeramicSpeed se zaměřením na sport i průmysl.