Ceramicspeed UFO Drip Wet Conditions

Kód: 112161
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CERAMICSPEED
550 Kč 454,55 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Nová generace voskového maziva UFO Drip určená do mokrých podmínek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro ty, kteří jezdí v trvale mokrých podmínkách, byl vyvinut nový UFO Drip for Wet Conditions tak, aby maximalizoval výhody voskového maziva na řetězy a zároveň odolal poškození při jízdě za mokra.

  • 100 ml lahvička
  • 8 ml nebo rozdíl 8 gramů hmotnosti na povlak
  • Netoxický a biologicky odbouratelný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Specialista na ložiska

Technologie používaná pro výrobu ložisek je odvozená od technologie NASA používané v devadesátých letech ve vesmírném programu. Jedná se o keramicko-křemičitý hybridní materiál špičkové kvality, díky kterému jsou kuličky ložiska o 58% lehčí a kvůli rapidnímu snížení tření o 30-50% rychlejší než standartní ložiska. Výroba jedné kuličky zabere 50-70 dnů, ale výsledek stojí za to! Dnes je CeramicSpeed naprostou špičkou ve svém oboru, jejich výrobky používá řada profesionálních týmu v cyklistice nebo triatlonu a své místo si získali i ve strojírenském a potravinářském průmyslu. Posledním velkým momentem je pak otevření specializované laboratoře v americkém Coloradu, kde jsou produkty CeramicSpeed ještě dokonaleji testovány pro vyšší efektivitu, kvalitu a výsledky. I to dokazuje, že inovace jednoduše patří do DNA CeramicSpeed.

Historie CeramicSpeed

Začátek dánského specialisty na keramická ložiska se datuje do roku 1998, kdy Jacob Czismadia překonal světový rekord na 24 hodin na kolečkových bruslích za použití keramických ložisek. O dva roky později je poprvé stejná technologie i v cyklistice. Úspěch je okamžitý a protože Jacob se svou vítěznou mentalitou míří ještě výš, osloví dánský profesionální tým CSC, který v roce 2001 vyrazí s keramikou až na Tour de France. Po tomto milníku je v dánském městě Holstebro založena značka CeramicSpeed se zaměřením na sport i průmysl.