Ceramicspeed UFO Drip

Kód: 108273
3 hodnocení
Značka: CERAMICSPEED
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Dostupné do 14 dní

Nová a vylepšená vrstva UFO Drip Chain Coating poskytuje dlouhodobější ochranu,  zvýšenou teplotní stabilitu a lepší účinnost ztráty energie, a to vše za nižší cenu.

UFO Drip je to, co Ceramicspeed nazývá spíše „řetězovým povlakem“ než mazivem a slibuje řadu vylepšení oproti minulým recepturám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je navržen pro všechny druhy jízdy, takže by měl fungovat stejně dobře jak na vašem silničním kole, tak i  na horském kole.  Vydrží cca  300 km na aplikaci a na láhev je více než 35 mazání.

Mezi další vylepšení patří zvýšený rozsah teplotní stability. Stabilní od 5 ° C do 35 °

 

V porovnání se starým vzorcem je UFO Drip o 15% rychlejší, má o 50% delší životnost, o 50% více aplikací na láhev a je o 40% levnější. 

CeramicSpeed ​​říká, že se opět zlepšila aktualizací UFO Drip. Nový vzorec je patentovanou směsí vosků, stopových olejů a modifikátorů tření, dodávaných v kapalné formě. Správné použití vyžaduje pořádnou péči, ale je to rychlejší než jeho předchůdce a levnější.

 

 ​​UFO drip je netoxický, nehořlavý a biologicky odbouratelný.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Specialista na ložiska

Technologie používaná pro výrobu ložisek je odvozená od technologie NASA používané v devadesátých letech ve vesmírném programu. Jedná se o keramicko-křemičitý hybridní materiál špičkové kvality, díky kterému jsou kuličky ložiska o 58% lehčí a kvůli rapidnímu snížení tření o 30-50% rychlejší než standartní ložiska. Výroba jedné kuličky zabere 50-70 dnů, ale výsledek stojí za to! Dnes je CeramicSpeed naprostou špičkou ve svém oboru, jejich výrobky používá řada profesionálních týmu v cyklistice nebo triatlonu a své místo si získali i ve strojírenském a potravinářském průmyslu. Posledním velkým momentem je pak otevření specializované laboratoře v americkém Coloradu, kde jsou produkty CeramicSpeed ještě dokonaleji testovány pro vyšší efektivitu, kvalitu a výsledky. I to dokazuje, že inovace jednoduše patří do DNA CeramicSpeed.

Historie CeramicSpeed

Začátek dánského specialisty na keramická ložiska se datuje do roku 1998, kdy Jacob Czismadia překonal světový rekord na 24 hodin na kolečkových bruslích za použití keramických ložisek. O dva roky později je poprvé stejná technologie i v cyklistice. Úspěch je okamžitý a protože Jacob se svou vítěznou mentalitou míří ještě výš, osloví dánský profesionální tým CSC, který v roce 2001 vyrazí s keramikou až na Tour de France. Po tomto milníku je v dánském městě Holstebro založena značka CeramicSpeed se zaměřením na sport i průmysl.