Kladka Ceramicspeed OSPW RS 5-Spoke SRAM Red/Force AXS

Kód: 113501 113499 113498 113500 Zvolte variantu
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CERAMICSPEED
13 250 Kč 10 950,41 Kč bez DPH
Dostupné do 14 dní Dostupné do 14 dní Skladem (4 ks) Dostupné do 14 dní Zvolte variantu
Varianta

Nová generace OSPW kladek s vylepšenou klecí, kompatibilní se sadami Sram RED/Force AXS

Detailní informace

Detailní popis produktu

S našimi novými sadami OSPW RS pro Shimano a SRAM Road posouváme OSPW do budoucnosti s výrazně moderním a hranatým designem. Nový design přináší vyváženost a zdokonalení systému OSPW a umožňuje mu bezproblémově zapadnout do současných trendů designu jízdních kol a sad – tvořících celek, jehož je systém OSPW součástí. Klec kladky zároveň poskytuje větší odolnost proti poškození.

Kompatibilní sadami Sram RED/Force AXS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Specialista na ložiska

Technologie používaná pro výrobu ložisek je odvozená od technologie NASA používané v devadesátých letech ve vesmírném programu. Jedná se o keramicko-křemičitý hybridní materiál špičkové kvality, díky kterému jsou kuličky ložiska o 58% lehčí a kvůli rapidnímu snížení tření o 30-50% rychlejší než standartní ložiska. Výroba jedné kuličky zabere 50-70 dnů, ale výsledek stojí za to! Dnes je CeramicSpeed naprostou špičkou ve svém oboru, jejich výrobky používá řada profesionálních týmu v cyklistice nebo triatlonu a své místo si získali i ve strojírenském a potravinářském průmyslu. Posledním velkým momentem je pak otevření specializované laboratoře v americkém Coloradu, kde jsou produkty CeramicSpeed ještě dokonaleji testovány pro vyšší efektivitu, kvalitu a výsledky. I to dokazuje, že inovace jednoduše patří do DNA CeramicSpeed.

Historie CeramicSpeed

Začátek dánského specialisty na keramická ložiska se datuje do roku 1998, kdy Jacob Czismadia překonal světový rekord na 24 hodin na kolečkových bruslích za použití keramických ložisek. O dva roky později je poprvé stejná technologie i v cyklistice. Úspěch je okamžitý a protože Jacob se svou vítěznou mentalitou míří ještě výš, osloví dánský profesionální tým CSC, který v roce 2001 vyrazí s keramikou až na Tour de France. Po tomto milníku je v dánském městě Holstebro založena značka CeramicSpeed se zaměřením na sport i průmysl.