Silniční řídítka 3T Aeroghiaia LTD Stealth

Kód: 8005AEAO34M
Neohodnoceno
Značka: 3T
10 070 Kč 8 322,31 Kč bez DPH
Skladem (1 Ks)
Varianta

Aeroghiaia, navržená pro gravel závody a rychlou jízdu na všech silnicích - kombinuje rychlost, kontrolu a pohodlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aeroghiaia, navržená pro gravel závody a rychlou jízdu na všech silnicích, kde kombinuje rychlost, kontrolu a pohodlí.

Rychlost vychází z našeho aero profilu a konečně vám dává rychlost silničního kola ve všech možných terénech. Ovládání je vylepšeno díky rozšířeným kapkám. Ale klíčovou výhodou Aeroghiaia je pohodlí.

Aero tvar křídla poskytuje velkou plochu pro vaše ruce, zatímco víceúhlové kapky udržují brzdové kryty ve svislé poloze pro pohodlí a širší část větší stabilitu a páku v terénu.

Rozměry:

40 42 44
W1 Hood-to-hood (mm) 400 420 440
W2 Drop-to-drop (mm) 478 499 519
R1 Reach (mm) 78 78 78
R2 Reach (mm) 89 89 89
D1 Drop (mm) 110 110 110
Drop & Grip flare multi-angle multi-angle multi-angle
Weight LTD (+/-4%) (g) 229 232 238

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie značky 3T

Italský výrobce komponentů začal produkcí řídítek v roce 1961. Velmi rychle si jejich komponenty oblíbili nejlepší profesionálové té doby. Špičkové materiály a spolupráce se závodníky dostávají 3T na špičku ve svém oboru. V 70´ a 80´ letech jejich řídítka vozí hvězdy jako Merckx, Saronni nebo Moser, kterým vyhovuje hlavně nízká váha komponentů a široký výběr tvaru oblouku. Po příchodu karbonu však začíná nová éra. Návrat do profesionální cyklistiky značce z Bergama chvíli trval, ale v roce 2009 3T využívají hned tři týmy na Tour de France a oblibu si značka získává i mimo silnici. O tom svědčí především spolupráce s americkými výrobci rámů pro triatlon. 3T byla dokonce první značkou, která vyrobila specifická řídítka pro tuto disciplínu. Kontakt s USA otevírá dveře i k jezdcům MTB, kde si 3T získává záhy velkou oblibu. Progres a zkušenosti s karbonovými materiály nevyhnutelně vedou k produkci vlastních rámů. 

Kola 3T

První rám 3T Exploro firma produkuje v roce 2016. Jedná se o hybridní gravelový model s důrazem na aerodynamiku, který je stále považován za revoluční u vyznavačů této stále populárnější disciplíny. Čistě silniční rám nese jméno Strada. Lehký aerodynamický a tvarově atraktivní konstrukce je tu pro cyklisty, kteří chtějí jedinečné, rychlé a designově odlišné kolo té nejvyšší kvality. Komponenty 3T nadále přesvědčují své uživatele perfektním zpracováním všech materiálů, nízkou váhou a funkčním tvarováním, které je mezi konkurencí unikátní.