Kliky 3T Torno Ltd

Kód: 7036BADC74G 7036BADE74L Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: 3T
27 990 Kč 23 132,23 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Skladem (1 Ks) Zvolte variantu
Varianta

Aerodynamicky tvarované karbonové kliky od 3T, propagátora systému jediného převodníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aerodynamicky tvarované karbonové kliky od 3T, propagátora systému jediného převodníku. Detailní zpracování klik Torno začíná od samotného zpracování jednosměrné karbonové příze, která propůjčí klikám jedinečnou tuhost a nízkou váhu. Unikátní je karbonová osa přímo spojená s klikou na straně převodníku pro nejtužší možné spojení těchto částí. Aerodynamiku klik podtrhuje tvarovaný pavouk a minimální rozteč mezi klikou a převodníkem (4mm). Převodníky Wolftooth specificky navržené pro 1X použití a efektivní transport síly jezdce do pedálu. Varianta LTD je vyrobena z prémiového HM karbonu, váha 300 g bez převodníku, klika o délce 175 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3T
Váha: 300 g (175 mm, bez převodníku)
Materiál: HM karbon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie značky 3T

Italský výrobce komponentů začal produkcí řídítek v roce 1961. Velmi rychle si jejich komponenty oblíbili nejlepší profesionálové té doby. Špičkové materiály a spolupráce se závodníky dostávají 3T na špičku ve svém oboru. V 70´ a 80´ letech jejich řídítka vozí hvězdy jako Merckx, Saronni nebo Moser, kterým vyhovuje hlavně nízká váha komponentů a široký výběr tvaru oblouku. Po příchodu karbonu však začíná nová éra. Návrat do profesionální cyklistiky značce z Bergama chvíli trval, ale v roce 2009 3T využívají hned tři týmy na Tour de France a oblibu si značka získává i mimo silnici. O tom svědčí především spolupráce s americkými výrobci rámů pro triatlon. 3T byla dokonce první značkou, která vyrobila specifická řídítka pro tuto disciplínu. Kontakt s USA otevírá dveře i k jezdcům MTB, kde si 3T získává záhy velkou oblibu. Progres a zkušenosti s karbonovými materiály nevyhnutelně vedou k produkci vlastních rámů. 

Kola 3T

První rám 3T Exploro firma produkuje v roce 2016. Jedná se o hybridní gravelový model s důrazem na aerodynamiku, který je stále považován za revoluční u vyznavačů této stále populárnější disciplíny. Čistě silniční rám nese jméno Strada. Lehký aerodynamický a tvarově atraktivní konstrukce je tu pro cyklisty, kteří chtějí jedinečné, rychlé a designově odlišné kolo té nejvyšší kvality. Komponenty 3T nadále přesvědčují své uživatele perfektním zpracováním všech materiálů, nízkou váhou a funkčním tvarováním, které je mezi konkurencí unikátní.