Silniční řídítka 3T Superleggera Team Stealth

Kód: 6101ADAM41H 6101ADAN41H 6101ADAO41H Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: 3T
7 950 Kč 6 570,25 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Nejlehčí řídítka 3T.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejlehčí řídítka 3T klasického kompaktního tvaru oblíbeného hlavně u profesionálů. Pravidelný oblouk poskytuje agresivní úchop a perfektně citlivé ovládání i ve spurtu, úzká vrchní část pro nízkou váhu a konstantní taper pro vysokou tuhost řídítek. Dosah 117mm, drop 148 mm. Verze TEAM z vysoce kvalitního karbonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3T
Váha: 186 g (vel 42)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie značky 3T

Italský výrobce komponentů začal produkcí řídítek v roce 1961. Velmi rychle si jejich komponenty oblíbili nejlepší profesionálové té doby. Špičkové materiály a spolupráce se závodníky dostávají 3T na špičku ve svém oboru. V 70´ a 80´ letech jejich řídítka vozí hvězdy jako Merckx, Saronni nebo Moser, kterým vyhovuje hlavně nízká váha komponentů a široký výběr tvaru oblouku. Po příchodu karbonu však začíná nová éra. Návrat do profesionální cyklistiky značce z Bergama chvíli trval, ale v roce 2009 3T využívají hned tři týmy na Tour de France a oblibu si značka získává i mimo silnici. O tom svědčí především spolupráce s americkými výrobci rámů pro triatlon. 3T byla dokonce první značkou, která vyrobila specifická řídítka pro tuto disciplínu. Kontakt s USA otevírá dveře i k jezdcům MTB, kde si 3T získává záhy velkou oblibu. Progres a zkušenosti s karbonovými materiály nevyhnutelně vedou k produkci vlastních rámů. 

Kola 3T

První rám 3T Exploro firma produkuje v roce 2016. Jedná se o hybridní gravelový model s důrazem na aerodynamiku, který je stále považován za revoluční u vyznavačů této stále populárnější disciplíny. Čistě silniční rám nese jméno Strada. Lehký aerodynamický a tvarově atraktivní konstrukce je tu pro cyklisty, kteří chtějí jedinečné, rychlé a designově odlišné kolo té nejvyšší kvality. Komponenty 3T nadále přesvědčují své uživatele perfektním zpracováním všech materiálů, nízkou váhou a funkčním tvarováním, které je mezi konkurencí unikátní.