Zapletená kola 3T Orbis II C50 Ltd Stealth Set

Kód: 4009BLAA39W
Neohodnoceno
Značka: 3T
68 900 Kč 56 942,15 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Špičková celokarbonová plášťová kola 3T.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičková celokarbonová plášťová kola 3T. Skvěle zpracovaná závodní kola s 50 mm vysokým aerodynamicky tvarovaným ráfkem, špice Sapim CX Ray, ložiska Ceramic Speed. 20/24 drátů přední/zadní kolo. Šířka ráfku 25 mm. Set váží 1540 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3T
Výška ráfku: 50 mm
Provedení: plášť
Váha: 1540g set
Počet drátu 20/24:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie značky 3T

Italský výrobce komponentů začal produkcí řídítek v roce 1961. Velmi rychle si jejich komponenty oblíbili nejlepší profesionálové té doby. Špičkové materiály a spolupráce se závodníky dostávají 3T na špičku ve svém oboru. V 70´ a 80´ letech jejich řídítka vozí hvězdy jako Merckx, Saronni nebo Moser, kterým vyhovuje hlavně nízká váha komponentů a široký výběr tvaru oblouku. Po příchodu karbonu však začíná nová éra. Návrat do profesionální cyklistiky značce z Bergama chvíli trval, ale v roce 2009 3T využívají hned tři týmy na Tour de France a oblibu si značka získává i mimo silnici. O tom svědčí především spolupráce s americkými výrobci rámů pro triatlon. 3T byla dokonce první značkou, která vyrobila specifická řídítka pro tuto disciplínu. Kontakt s USA otevírá dveře i k jezdcům MTB, kde si 3T získává záhy velkou oblibu. Progres a zkušenosti s karbonovými materiály nevyhnutelně vedou k produkci vlastních rámů. 

Kola 3T

První rám 3T Exploro firma produkuje v roce 2016. Jedná se o hybridní gravelový model s důrazem na aerodynamiku, který je stále považován za revoluční u vyznavačů této stále populárnější disciplíny. Čistě silniční rám nese jméno Strada. Lehký aerodynamický a tvarově atraktivní konstrukce je tu pro cyklisty, kteří chtějí jedinečné, rychlé a designově odlišné kolo té nejvyšší kvality. Komponenty 3T nadále přesvědčují své uživatele perfektním zpracováním všech materiálů, nízkou váhou a funkčním tvarováním, které je mezi konkurencí unikátní.