Kladka Ceramicspeed OSPW X new SRAM Eagle AXS UDH - silver

Kód: 113071
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: CERAMICSPEED
14 490 Kč 11 975,21 Kč bez DPH
Skladem (1 Ks)

Nové kladky Ceramicspeed OSPW-X pro nový Sram Eagle AXS. Kladky jsou ve dvou barevných variantách, kompatibilní s kompletní nabídkou nových mtb sad Sram.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové kladky Ceramicspeed OSPW-X pro nový Sram Eagle AXS. Kladky jsou ve dvou barevných variantách, kompatibilní s kompletní nabídkou nových mtb sad Sram.

  • Kladky mají novou technologii FURTHER DRIVE – cíl závazku kombinovat efektivitu a odolnost. Skládá se ze dvou nových technických funkcí – Active Debris Remover (ADR) a ALPHA Disc – které jsou obě zaměřeny na to, aby nový OSPW X posílil schopnost přehazovačky a kladek pracovat efektivně v průběhu času:
    - Active Debris Remover (ADR) – unikátní nový design protiprachového krytu, který je bezpečně ukotven ve "bočnicích" kladky, čímž zcela kryje ložisko. Díky vnitřní úpravě s drážkovou strukturou, při otáčení odsává nečistoty z kola řemenice. 
    -ALPHA Disc má dvoudílnou konstrukci. Samostatný úzký profil zubu vyrobený z kompozitního materiálu, který nabízí prodlouženou ochranu proti opotřebení a snížení hluku. Stejně jako pevný hliníkový disk, který eliminuje možnost uvíznutí vnějších předmětů mezi paprsky kola kladky, a zároveň dodává konstrukci kladkového kola pevnost a tuhost.
  • Technologie FURTHER DRIVE je kombinována se zcela novou strukturou klece využívající zvýšenou strukturu materiálu – bez přidávání zbytečného objemu – díky čemuž je dokonale v souladu s robustností, pro kterou je skupina Eagle Transmission oslavována. Ale skutečná hodnota se nachází ve schopnosti technologie FURTHER DRIVE poskytovat špičkový výkon hluboko v závodech nebo v sezóně, kdy to jezdci nejvíce potřebují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Specialista na ložiska

Technologie používaná pro výrobu ložisek je odvozená od technologie NASA používané v devadesátých letech ve vesmírném programu. Jedná se o keramicko-křemičitý hybridní materiál špičkové kvality, díky kterému jsou kuličky ložiska o 58% lehčí a kvůli rapidnímu snížení tření o 30-50% rychlejší než standartní ložiska. Výroba jedné kuličky zabere 50-70 dnů, ale výsledek stojí za to! Dnes je CeramicSpeed naprostou špičkou ve svém oboru, jejich výrobky používá řada profesionálních týmu v cyklistice nebo triatlonu a své místo si získali i ve strojírenském a potravinářském průmyslu. Posledním velkým momentem je pak otevření specializované laboratoře v americkém Coloradu, kde jsou produkty CeramicSpeed ještě dokonaleji testovány pro vyšší efektivitu, kvalitu a výsledky. I to dokazuje, že inovace jednoduše patří do DNA CeramicSpeed.

Historie CeramicSpeed

Začátek dánského specialisty na keramická ložiska se datuje do roku 1998, kdy Jacob Czismadia překonal světový rekord na 24 hodin na kolečkových bruslích za použití keramických ložisek. O dva roky později je poprvé stejná technologie i v cyklistice. Úspěch je okamžitý a protože Jacob se svou vítěznou mentalitou míří ještě výš, osloví dánský profesionální tým CSC, který v roce 2001 vyrazí s keramikou až na Tour de France. Po tomto milníku je v dánském městě Holstebro založena značka CeramicSpeed se zaměřením na sport i průmysl.