Silniční rámová sada OPEN MIN.D.

Kód: OPEN-MIND-XL OPEN-MIND-M OPEN-MIND-L OPEN-MIND-S Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: OPEN
95 900 Kč 79 256,20 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Designově minimalistický silniční rám OPEN pro radost z každého šlápnutí, bez ohledu na délku nebo typ tratě. MIN.D. exceluje všude!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rámová sada MIN.D. je konstruována jako moderní kolo pro perfektní výkon v každém prostředí. Promyšlená geometrie rámu, tvar trubek společně s dalšími efektivními detaily zajistí maximálně komfortní svezení na lehkém, tuhém a skvěle ovladatelném kole, které nikdy neomrzí svým nadčasovým designem. Pro MIN.D. je klíčový poměr komfortu a výkonu. Designéři Openu tady těží z bohatých zkušeností při konstrukci gravelových kol. Záměrem u MIN.D.u bylo vytvořit rám, na kterém cyklista zvládne dlouhou trasu a i po hodinách v sedle ucítí jak mu kolo pomáhá a bude cyklistika bude stále zábavou. Veškeré kvality rámu MIN.D. jsou dány jeho geometrií a tvarem trubek, který dokonale využívá vlastnosti karbonu pro maximálně efektivní přenos síly a tolik zmiňovaný jízdní komfort. Oproti ostatním silničním rámům má MIN.D. jinou stavbu hlavové partie s vidlicí, což se projevuje na ovladatelnosti kola v zatáčkách a také vysoké tuhosti této choulostivé partie. Zajímavým detailem je určitě integrovaná sedlovka rámu užšího průměru s patkou Ritchey pro uchycení sedla. I tento doplněk výrazně zvyšuje komfort celého kola za navýšení tuhosti sedlové partie rámu. Nastavení výšky sedla však není problém, patka se dá posunovat až o 35 mm. V neposlední řadě je na komfort jezdce myšleno širšími vidlicemi pro možnost použití moderních tlustých plášťů. Za zmínku určitě stojí direct mount uchycení brzd na vidlice R-Turn, které nepoužívá žádné adaptéry nebo podložky. Společně s novým tvarem a materiálem je vidlice R-Turn nejlehčí silniční vidlicí na trhu. Samozřejmostí jsou vnitřkem vedené kabely a kompatibilita s elektronickými sadami Di2, Etap a EPS. Rámová sada MIN.D. je dodávána v barvě Midnight Blue nebo bezbarvý Ready to Paint. Rámovou sadu dodáváme na objednávku a osadíme komponenty podle vašeho přání. Neváhejte nás kontaktovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: OPEN
Hmotnost rámu: 870g (vel. M, nezařízlá sedlovka)
Hmotnost vidlice: 335 g ( plná délka krku)
Střed: BB386EVO
Hlavové složení: Cane Creek integrated

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Unikátní přístup značky open

Pracujeme tvrdě na tom, abychom zůstali malí

Švýcarská značka gravel bike a rámů Open opravdu nepatří mezi největší značky v cyklistickém světě. Právě v individuálním přístupu vidí zakladatelé této garážovky Andy a Gerard svou největší sílu. Rámy jejich produkce jsou po konstruktérské stránce vyladěné do posledního detailu pro absolutní spokojenost zákazníka, která podle filozofie obou zakladatelů Openu je i nejlepším marketingem.

Zakladatelé značky Open poznali, že být malý se vyplatí!

Firma dvou přátel a cyklistů však těží z pracovních zkušeností s předních hráčů veloprůmyslu. Andy si prošel zaměstnáním u Cannondalu, Scottu a dotáhl to až na pozici CEO v BMC, které pozvedl z naprosté nuly až do pozice předního evropského brandu. Odchod k Cervélu, kde Andy 4 roky pracuje jako obchodním ředitel, přináší setkání s Gerardem. Oba mají úplně jiné kvality. Gerard pochází z Nizozemí a vyrostl na motokrosových okruzích, je technicky výjimečně zdatný a zvědavý. Od 14ti let staví kola pro překonávání rychlostních rekordů, ale zajímá se i UCI legální kola. Po studiu strojařiny se na cyklistickém symposiu potkává s Američany Kylem a Whitem a zakládá právě značku Cervélo. Dnes naprostou rámařskou špičku. Po 15 letech práce na designech pro Cervélo ho však přemohla myšlenka vytvoření vlastního projektu. Andy je tím pravým spojencem, umí obchodovat, prodávat a vytvářet tvář značky. A tak vzniká Open. Značka se sloganem "Working hard to stay small", proslavená minimalistickým designem svých rámů, za které mluví hlavně jejich kvalita.