Silniční řidítka ENVE SES AR Integrated Compact

Kód: 300-1028-001 300-1028-002 300-1028-003 300-1028-005 300-1028-004 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: ENVE
9 800 Kč 9 800 Kč 10 500 Kč 9 800 Kč 10 500 Kč od 9 800 Kč 8 099,17 Kč bez DPH 8 099,17 Kč bez DPH 8 677,69 Kč bez DPH 8 099,17 Kč bez DPH 8 677,69 Kč bez DPH od 8 099,17 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Skladem (4 ks) Zvolte variantu
Varianta

Nová "all-road" řidítka navržená pro silniční kola i gravel bike. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše nejnovější řídítka SES AR nebo „all-road“ řídítka byla navržena podle moderních stadartů silniční cyklistiky i gravel biků. Horní lišta SES AR byla vyvinuta v CFD a prokázána ve větrném tunelu ke snížení odporu, zatímco skryté vedení kabelů a integrované funkce dále zvyšují snížení odporu. S 2,35 cm rozšířením v oblouku a rafinovaným rozložením poskytují řídítka širší úchop pro větší jistotu a pohodlí při jízdě i sjíždění technického terénu.
K dispozici v 5 velikostech, doporučujeme většině jezdců začít s jejich stávající preferovanou šířkou řídítek podle horního úchopu. Pokud je vaše priorita zpevněná silnice a maximální výkon aero, můžete zvolit užší provedení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ENVE Composites sídlí v Ogdenu v Utahu a je výrobcem ručně vyráběných ráfků a komponentů z uhlíkových vláken. (Carbon)

V Enve pracují jen lidi, co mají k cyklistice speciální vztah

V ENVE pracují téměř výhradně cyklisté, inženýři a inovátoři, kteří mají k tomuto sportu mimořádný vztah a jsou sami schopni navrhované produkty vyvíjet a následně testovat. ENVE se díky partnerství s prestižními výrobci rámů, špičkovými sportovci a díky důrazu na kvalitu, funkčnost a detail, stalo jedním z nejvyhledávanějších výrobců karbonových kol a komponentů. Mají unikátní technologie, mnohé jsou z nich jsou chráněny patentem. Veškerý vývoj a testování probíhá ve Spojených státech, zapletená kola a karbonové ráfky se pyšní přídomkem „Hand made in USA“.

Specializace Enve jsou ráfky a zapletená kola

Vlajkovým produktem americké značky Enve jsou jednoznačně ráfky a celá zapletená kola. Široká nabídka pro všechna cyklistická odvětví ma však jeden společný jmenovatel - prémiovou kvalitu, kterou může nabídnout jen pár výrobců světa. Vše pochází z města Ogden ve státě Utah, kde probíhá kompletní výroba, testování i vývoj a marketing pod jednou střechou moderní fabriky. Každý kousek projde individuální kontrolou a detailním testováním. Silniční série SES je považována za nejrychlejší kola na světě a jsou používána profesionály týmu NTT. Na jejich vývoji se podíleli špičkový odborníci na aerodynamiku, byla testována v aerotunelu, konstruována s důrazem na ideální poměr váhy a tuhosti, ale i ovladatelnost kola ve sjezdu a bočním větru. MTB kola M Series jsou ověnčena vítězstvím ve Světovém poháru už od roku 2010, kdy poprvé zvítězil legendární Greg Minaard na karbonovém ráfku a 7 let později zaznamenal i první triumf na kolech o 29". Progresivní přístup Enve dokazuje i několik jejich patentů. Asi nejzajímavější jsou vyplétané otvory na dráty. U ostatních výrobců se otvory tradičně do ráfku vrtají, čímž dochází k úbytku jeho tuhosti. Na první pohled detail, ale takový je přístup Enve. Kvalita bez kompromisu, precizní výrobní postup a inovace určující trend budoucnosti.