Energetický nápoj OTE Super Carbs Citron a Limetka 850g

Kód: SUPCARB1546
Novinka
Neohodnoceno
Značka: OTE
949 Kč 784,30 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Sacharidový nápoj s dvojnásobným obsahem sacharidů na porci pro případy, kdy jsou sacharidy špatně dostupné nebo pro velmi intenzivní trénink.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OTE Super Carbs byl vyvinut výživovými specialisty pro efektivní krytí energetického výdeje během velmi intenzivní zátěže a v dalších případech, kdy je pití špatně dostupné, ale výdej energie je vysoký. Hned 80g sacharidů v jedné porcí pochází z kombinace maltodextrinu a fruktózy, jedna dávka se míchá s 500ml vody pro ideální poměr sacharidů a tekutiny. Porce sacharidů na porci je tedy velmi podobná jako u sportovního gelu, ale tekutina navíc hydratuje a rychleji se tráví. Super Carbs se doporučuje v případech: 1/velké intenzity zátěže; 2/v chladném počasí, kdy nepotřebujete tolik vody, ale intenzita zátěže vyžaduje množství sacharidů; 3/v případech omezené dostupnosti pití a větší množství sacharidů v jednom doušku podpoří výkon. Super Carbs se dá použít i pro předzásobení sacharidy před dlouhým vytrvalostním výkonem (maraton apod.) Výrobek podléhá testování ISO17025 pro maximální kvalitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: OTE
Nutriční informace pro 85g (jedna porce): Energie 321 kcal, Tuky:0g, Bílkoviny:0g, Sacharidy:80g,Draslík:307mg, Vápník:31mg, Hořčík: 10mg, Sodík: 360mg:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Síla přírody je nenahraditelná

Britská značka sportovní výživy OTE nabízí širokou škálu produktů sportovní výživy špičkové kvality podložené vlastním výzkumem i zkušenostmi. Jejím spoluzakladatelem je několikanásobný účastník havajského ironmana a triatlonový trenér Peter Slater, který v tomto segmentu pracuje přes 20 let. Hlavní cílem sportovní výživy je podpořit výkon bez zbytečného zatížení organizmu. OTE proto vsází na přírodní zdroje. V jejich gelech, nápojích, tyčinkách nebo proteinech najdete pouze přírodní sladidla a příměsi bez jakékoliv chemie. Clean performance je heslo, kterým se OTE 100% řídí a slaví také úspěchy. Produkty OTE volí profesionální cyklistický tým NTT, britská triatlonová reprezentace a získávají řadu mezinárodních ocenění jako od časopisu Runner´s World nebo Triathlon 220. V nabídce OTE naleznete výživu používanou před, při i po zátěži. Nápoje, gely, tyčinky i proteiny nebo doplňky pro celkové zdraví. Ve všem však hraje hlavní roli příroda!